Videoturundus.ee- Räägi oma lugu

Videoturunduse põhiküsimus: “M.O.S.K.V.A?”

Internet on täis videosi, mille puhul tekib küsimus, et miks need tehtud ja kellele need mõeldud on? Harilikult on tegemist videoga, millele juhuslikult peale sattudes ei ole sul mingit tahtmist seda lõpuni vaadata. Selles ei ole mitte midagi sinule, ehk MOSKVA kriteeriumitele see ei vasta.

MOSKVA on lühend küsimusest “Mis On Sellest Kasu Vaatajale, Ahh?” (in english: WIIFM – What’s In It For Me, kuid MOSKVA on eesti keeles vast paremini meeldejääv lühend). Video tegemisel on väga tähtis aru saada, mis infot ja elamusi video vaataja ehk võimalik tulevane klient või sellest näha soovib.

Tõenäoliselt sinu video vaataja ei taha selles näha ettevõtte tutvustust, peadirektori visiooni aastast 2015 vms, mis võib tunduda oluline sinu ja ettevõtte jaoks.

Sa ei pea meeldima kõigile, piisab kui sa meeldid oma sihtgrupile ehk võimalikele klientidele. Proovi mõelda ja vaadata oma turundusvideot kliendi pilgu läbi, võimaluse korral aruta oma valmiva video sisu eelnevalt läbi mõne sihtgrupi liikmega jne.

Klient soovib näha, mis on temale kasulik. Jäta meelde, et:

Tooda video, millest on vaatajale KASU ning võidad sõpru ja mõjutad inimesi. Ka Moskvas;)

Mida sisu sina online videos kõige rohkem vaatad – meelelahutus, uudised, how-to-teha-midagi, mõni kindel kanal või stiil (korvpallitrikid, videokoolitused, otseülekanded) vms?Kui sulle meeldis see lugu, loe ka: