Videoturundus.ee | Märdi Keldriõhtu otseülekande kommentaar
15866
post-template-default,single,single-post,postid-15866,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
 

Märdi Keldriõhtu otseülekande kommentaar

  |   Videoturundus

Eesti näitleja ja juutuuber Märt Koik, kelle YouTube kanali on tellinud üle 9000 inimese, tegi täna otseülekande oma “keldrist”, kus vastas LIVE formaadis kuulajate küsimustele. Täiesti tavaline ettevõtmine, mida on teinud ka mõned teised juutuuberid Eestis.

Märt vastas otseülekandes küsimustele, mis esitati Dicordis ja esmajärjekoras neile, kes tegid talle Streamlabsi poolt tehtud annetustele.

Küsisin otseülekandes Märdilt mitu küsimust, millest paarile sain ka vastuse ja testisin väikse annetusega esmakordselt Streamlabsi, et teada kuidas süsteem töötab. Sain ka kohese vastuse.

Kokkuvõttes ei ole küsimus mitte Märdis ega tema ülekandes, kuivõrd selles, et millised on tänased võimalused interneti vahendusel oma mõtteid avaldada, nendele tagaisiset ja isegi toetust saada.

Märdile meeldib rääkida poliitikast, eelkõige on ta EKRE vastane, kuid YouTube ja muud platvormid annavad võimaluse mitte ainult EKRE-le vaid kõikidele teistele Eesti erakondadele, valimisliitudele ja isegi ükskikkandidaatidele teha midagi analoogset.

Sarnaseid ülekandeid võiks teha näiteks Tallinna linnavolikogu või Ruhnu valla volikogu koosolekutelt, kus istungi lõpus vastatakse X arv küsimustele, mis on tehtud interneti vahendusel. Erakonnad saakid teha ülekandeid, milles on liikmetel võimalik ka rahaliselt oma toetust avaldada.