Videoturundus.ee | Kuidas turundada pidudesarja?
6773
post-template-default,single,single-post,postid-6773,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
 

Blog

Kuidas turundada pidudesarja?

  |   Videoturundus, YouTube

Populaarse vene üritustesarja “Tantsuparadiisi” (Танцевальный Pай) korraldaja Apollo Music Factory teeb oma sarja tutvustuseks head videoturundust, tehes üritustest nii üleskutsuvaid promoklippe, kui järelkajastusi.

Selle blogi tähelepanu ei püüdnud aga sarja tavaürituste järelkajastused, vaid juhuslikult avastatud sarja #33 ürituse videokokkuvõte Kariibidelt (2011) ning #21 ürituselt Türgis (2010).

Videod on emotsionaalsed ning kirjeldavad hästi üritustel toimuvat ning kindlasti on hea turundusmaterjal järgmise sarnase ettevõtmise korraldamisel. Samal ajal pole ära unustatud toetajaid, kuid seda mitte vaatajat häirival kujul.

Tuleb tunnustada korraldajate järjekindlust videote tootmisel, sest alates sarja avaüritusest 2009. aasta veebruaris on Tancevalnirai YouTube kontol videod kokku 45 peost. Sarja #46 üritus toimub 2. novembril.