Videoturundus.ee | Kuidas lõhkuda Apple iPhone 6?
11695
post-template-default,single,single-post,postid-11695,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
 

Blog

Kuidas lõhkuda Apple iPhone 6?

  |   Meelelahutus, Videoturundus, YouTube

YouTubes on terve kategooria tegelasi, kes uute tehnikavidinate väljatulemisel teevad video sellest, kuidas neid on võimalik lõhkuda. Uued vidinad on tihti Apple tooted, mis saavad suure meediatähelepanu. Lõhkumisviisideks üldjuhul kukkumise-test või ettevõtte tegemistega seotud valdkond.

Seda me juba teame, et iPhone 6 bendib, aga kas ka blendib?

Kõige kuulsam tegija on Blendtec, kelle esimene iPod sai “blenditud” juba 2006. aastal. Tom Dickson blendib tänaseni, sest YouTube on Blendteci kõige kuulsam turunduskanal.

Meelelahutaja ja relvaeksperdi Richard Ryani üle miljoni tellijaga YouTube kanalis on mitmed “lõhkumised” seotud relvade kasutamisega. Laseme .50 kaliibrisega uue iPhone 6 pihta – pole probleemi. Samas tegi Richard Blendtecile korraliku väljakutse, sest testis ka ise järele kas iPhone 6 on tõesti võimalik blenderist läbi lasta või on tegemist videomontaaziga. Allolev video on saanud samapalju vaatamisi (1,3 miljonit), kui Blendeci originaal:

Tom ei jäänud võlgu ja ütles 2 päeva tagasi avaldatud videos, et tema blendis juba enne YouTube ja enne seda kui Richard sündis:

iPhone purustamine blenderis ei ole ainus viis sellest lahti saada, vaata ka:

Veetest

Apple iPhone 6 ei ole veekindel. Järelikult võib teha testi, kus see pannakse vette. Läheb veidi üle minuti…

Kraapimise ja haamri test

Paljud kasutajad soovivad, et nende telefon oleks võimalikult kriimustuskindel, et taskus olevate võtmete, kääride ja suure kööginoaga seda võimalikult vähe kahjustada, siis tuleb tunnistada, et tagataskus oleva haamri vastu ei saa ka iPhone.

Kukkumise test

Kasutaja jaoks, kel taskus võtmeid või kööginuga ei ole, on aga olulisem teada kuidas telefon peab kukkumisele vastu. Kõik kukkumise teste alustatakse alati madalalt, kuid lõpus visatakse vajadusel see alla kasvõi langevarjuhüppelt, sest kes viitsiks vaadata testi, kui selles midagi ei purune…

Odavam viis on aga teha ühest iPhonest kukkumise test ja lihtsalt vahetada video pealkiri (iPhone 5st iPhone 6ks) ära. Mitte, et inimesed sellest aru ei saaks, kui video juba 2012. aastal üles laetud on;)

Kui keegi küsib, kas miljon vaatamist tõesti tasub uue iPhone 6 purustamise ära, siis otseselt tõenäoliselt mitte. Samas – Blentec teenib oma masinate müügist kindlasti selle kordades tagasi.

Online videomaailmas tähelepanu saamine ei ole lihtne, kuid toodete purustamine, mis mitmetes riikides pole isegi veel müügile tulnud, seda kindlasti tekitab.