Videoturundus.ee | Aasta jõulukaart 2013
10021
post-template-default,single,single-post,postid-10021,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.6,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive
 

Blog

Aasta jõulukaart 2013

  |   Meelelahutus, Videoturundus, YouTube

Uue aasta alguses vaatasin üle minuni jõudnud jõulukaardid ja -soovid. Mitmed olid paberil, osad isegi koos väikese kingitusega, kuid enamus edastati endiselt e-mailiga. Personaalsust oli neis kõigis umbes-täpselt niipalju, et oli märgitud saaja aadress või siis e-mailiga automaatselt lisatud nimi.

Lisaks sain jõulude ajal terve hunnik junk-maile ehk mitmed ettevõtted saatsid unclosed-recipient ehk kogu oma listile välja “Rahulikke Jõule ja Head Uut … Jama”. Enamus neist jäi turvalisuse ja aja kokkuhoiu mõttes siiski avamata.

Ja siis saatsid Lavii-poisid jällegi omad soovid. Metsast. Lõkke äärest. Lihtsa kaameraga (või isegi telefoniga) üles võetud personaalse tervituse.

Jõulukaart 2013

(video on privaatne, ehk see saabki ainult 1 vaatamise). 

Ei hakka tegema pikka analüüsi, sest seda saad lugeda ka samade tegelaste “Aasta jõulukaart 2011” loost, kuid vähemalt väike- ja keskmise suurusega ettevõtetel tasub nii uusaasta, munadepüha kui sünnipäevatervitusi vähemalt oma peamistele klientidele teha personaalselt. Kuni minutipikkune unlisted YouTube video on selleks lihtne, soodne ja meeldejääv lahendus.