5 põhjust, miks lisada oma veebilehele video

httpv://www.youtube.com/watch?v=rBSjiuWsyEk

Loe lähemalt, miks peaksid lisama oma veebilehele video.

1) video ütleb rohkem

Kui pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna, siis minutiline video 24 pilti/sekundis räägib terve raamatu. Video sinu tootest või teenusest räägib selle kohta palju rohkem kui sa teksti või pildiga suudaksid oma veebilehel öelda.

2) video loob usalduse

Internetiturunduses ja müügis on usaldus kõige tähtsam – video sinu veebilehel näitab mis toote või teenusega on tegemist ning kes on see inimene, kes seda pakub.

3) video näitab, et sa oled ekspert ja eriline

Tõenäoliselt sinu konkurendid ei kasuta veel video võimalust oma toodete või teenuste tutvustamiseks – lisaks sellele, et oled esimene, näitad sa video abil, et oled oma teema põhjalikult läbi mõelnud, seda isegi juhul kui sa oled oma alal uus tegija.

4) video hoiab vaatajaid kauem lehel

Minutiline video hoiab külastaja minut aega kauem sinu veebilehel. Selle minuti jooksul saab vaataja kordades tõenäolisemalt sinu kliendiks kui lihtsalt tutvustavat teksti lugedes.

5) video tõstab sinu leitavust internetis

Videot tõstab ligi 50 protsenti sinu leitavust Google otsingutulemustes. Lisaks sellele, et oled paremini leitav, on on hea video sõprade seas paremini jagatav kui tavaline teksti või pildi kujul blogipostitus.

Kokkuvõte:
Lisa oma veebilehele video.
ole nähtav,
saa tähelepanu ja
naudi tulemusi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian