5 head ideed videote tootmiseks

Võimalik, et oled kuulnud väljendit “sisu on kuningas” (content is king). Internetis ja online meedias saab üha rohkem tähtsamaks ehk kunnimaks just videosisu. Põhjus lihtne – vaatajad reageerivad palju paremini liikuvale pildile kui mõnele muule sisu edastamise vormile.

Video tootmine on väga lihtne, hakkama saab ka mõne odavama kaameraga, proovi võte saada võimalikult ühes tükis, et hiljem editeerimise peale väham aega kuluks ning jälgi ka, et heli ja valgus oleks paigas. Palju raskem on välja mõelda, mis video sisu võiks olla.

Järgnevalt mõned näited, millest alustada:

1. Vasta klientide küsimustele

Klientidel on tihti sarnased küsimused ja probleemid. Tee oma Korduma Kippuvate Küsimuste lehekülg video kujul ning võidad kindlasti paljude usalduse. Näiteks Peep Laja vastas hiljuti sedasi oma uue arenguprogrammi küsimustele.

2. Näita oma toodet

Kui klient sinu käest midagi ostab, siis näita talle video teel, mida ta saab. Kui asi on pakendis, siis näita, milline näeb välja pakend, kuidas seda avada ja milline on sisu. Tee video just nagu oleksid ise kliendi rollis.

3. Tee intervjuu oma parima kliendiga

Oma rahulolevat klienti videosse saada ei ole just kõige lihtsam ülesanne, aga kui seda suudad, siis just videosoovitused on kõige suuremad usalduse tekitajad. Ja usaldust ei ole kunagi ülearu.

4. Näita oma kontorit või töökeskkonda

Inimesed, kes näevad vaid sinu veebilehte, tahaksid kindlasti teada kuidas sinu kontor välja näeb ja kes on reaalselt need inimesed arvutite või muude masinate taga.

5. Kasuta videot oma sõnumi edastamiseks

Video on väga atraktiivne võimalus oma sõnum on-line meediasse edastatud saada. Lisa oma pressiteatele video ja tõenäosus, et su sõnum avaldatud saab on oluliselt suurem.

Online video tootmine ei ole keeruline ning annab sulle kindlasti konkurentide ees eelise. Alusta sellega juba täna.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

etEstonian